Kabinový charter: Dovolená na lodi pro každého!

Chcete strávit dovolenou na jachtě, ale vaše společnost nezaplní celou loď? Zkuste kabinový charter! Pronajměte si kabinu v některém z luxusních katamaránů, a vydejte se do Chorvatska, Itálie, na Mallorku, Seychely nebo třeba na Kubu! A cena? Stejná jako za dovolenou v hotelu!

Možná chcete vyrazit na loď jen s kamarádem nebo kamarádkou, a nemá pro vás tedy význam pronajímat si celou jachtu. Třeba se jen nechcete o nic starat, a rádi byste se týden jen tak povalovali na lehátkách, koupali se a opalovali, zatímco se o vás bude starat profesionální posádka. Každopádně ale toužíte prožít dovolenou právě na moři – protože plavba na jachtě nebo katamaránu je zážitek, na který se nezapomíná!

Představte si, že se plavíte na luxusní lodi od jedné překrásné zátoky ke druhé, s přestávkami na koupání na plážích, které máte skoro jen pro sebe, a s možností vyzkoušet si celou řádku vodních sportů. To vše proložené poznáváním starobylých vesnic, městeček i ostrůvků. Svoboda, soukromí, pohodlí a navíc společnost stejně naladěných lidí… Není divu, že kdo jednou vyrazil na dovolenou na lodi, touží se na ni stále vracet. 🙂 Ostatně, více se o důvodech, proč letos vyrazit na loď, dozvíte v článku 6 důvodů, proč strávit dovolenou na jachtě.

Kabinový charter

Křižovat moře, koupat se a užívat si skvělou dovolenou s podobně naladěnými lidmi? To vám umožní kabinový charter!

Chcete si pronajmout kabinu na luxusní lodi?

Podívejte se na naši nabídku plaveb

Dovolená na lodi je dostupnější, než si myslíte. Prohlédněte si naši nabídku plaveb a vyrazte s námi třeba do Chorvatska, na Mallorku nebo do Thajska!Chci vědět víc

 

Pohodlí a servis zajištěny

Kabinový charter znamená, že si na lodi pronajmete místo v jedné z 4 až 12 dvoulůžkových kajut. Každá kabina má vlastní koupelnu i další vybavení běžné pro komfortní hotelový pokoj. K dispozici vám samozřejmě bude i veškeré vybavení lodě, tedy prostorný salon (s televizorem i přehrávači filmů a hudby), odpočinkové a relaxační zóny na horních i dolních palubách, perfektně vybavená kuchyně, grily i příslušenství pro vodní sporty (například pro šnorchlováním, paddleboard, kajak či například rybaření).

Během cesty se přitom nemusíte o nic starat – o vše se postará personál, především zkušený kapitán a kuchař, který vás bude zásobovat skvělým místním jídlem (v případě ryb obvykle i čerstvě uloveným) a drinky. Na rozdíl od velkých zaoceánských lodí vám budou dělat společnost nikoli tisíce spolucestujících, ale jen pár nových přátel z nejrůznějších koutů světa. Což mimo jiné znamená, že na plážích, kde se rozhodnete vykoupat, kolem sebe budete mít jen svou novou partu z jachty. 🙂

Kabinový charter

Dovolená na luxusní jachtě, to je nezapomenutelný zážitek!

Jedu si, kam chci

Trasa plavby je předem daná, ale přesto si během ní užijete o dost víc svobody, než na výletní lodi. Pokud se budete chtít podívat do konkrétní laguny, nebo se vykoupat na nějaké z pláží, stačí se domluvit a nic vám nebrání! A když nebudete vědět, kde jsou nejlepší podmínky například pro šnorchlování, můžete si být jistí, že váš zkušený kapitán to bude vědět naprosto přesně – a právě na takové místo vás doveze. Stejně tak vám poradí, kam si udělat pěší výlet, nebo kde objevit opuštěnou pláž, na níž budete mít maximální soukromí.

S kabinovým charterem můžete vyrazit prakticky do všech destinací, které jsou vhodné pro jachting. V Evropě patří k nejoblíbenějším Chorvatsko, Itálie, Řecko nebo Baleárské ostrovy, z exotiky jsou celoročním hitem Seychely, ale zamířit můžete i na Bali, Kubu nebo Maledivy.

Kabinový charter

Na lodích bývá vybavení pro všechny možné vodní sporty včetně paddleboardů

Za kolik?

A cena? Přestože si mnoho lidí myslí, že dovolená na jachtě je nedostupný luxus, není tomu tak. Cena za osobu je totiž zhruba stejná, jako při dovolené v hotelu.

Celková částka se většinou skládá z ceny za samotnou plavbu, k níž musíte připočíst zhruba 250 až 320 eur za různé poplatky (za transfery z letiště do mariny, poplatky za kotvení, naftu, vstupy do národních parků a další náklady spojené s plavbou). Třetí položkou, z níž se skládá celková cena za vaši dovolenou, je zpáteční letenka. V Evropě počítejte zhruba s částkou 8500 Kč, na Martinik a do Thajska 15 000 Kč a u exotických destinací asi 22 000 Kč. Letenky za nejvýhodnější ceny na trhu vám samozřejmě rádi zajistíme.

Máte zájem o pronájem kabiny? Napište nám, ozveme se Vám zpět!