Luxusní power katamarán MY 44 je zde!!

Tato jachta je opravdu neodolatelná! Budete si na ní připadat jako v pětihvězdičkovém hotelu, ale navíc si užijete nerušené soukromí a svobodu. Můžete vyrazit jen v páru, nebo s sebou vzít svoji rodinu či přátele.

V celém Chorvatsku nepotkáte luxusnější motorový katamaránnež je tento, a právě nyní máte jedinečnou příležitost zarezervovat si plavbu na příští rok!!!

Loď má velice nadstandartní vybavení. Nabízí ubytování pro 6 lidí ve třech dvoulůžkových kajutách, přičemž jedna z nich je velká – majitelská. Každá kajuta má k dispozici vlastní koupelnu, TV a wifi připojení. Dále budete mít k dispozici prostorný salon s plně vybavenou kuchyní, lednici, pračku, myčku, a také venkovní posezení a horní palubu, tzv. flybridge, odkud budete loď řídit a navíc budete mít nádherný výhled do okolí.

Také na horní palubě je k dispozici prostorné posezení, navíc i s lednicí, abyste si mohli vychutnávat chlazené nápoje kdykoli si vzpomenete. Celá loď je samozřejmě plně klimatizovaná a má i podvodní podsvícení. Užívat sluníčka a opalovat se můžete na přídi lodi a čeká na vás také spousta vodních sportů!


Náš profesionální kapitán se postará o cestu a doveze vás bezpečně do přístavu podle vašeho přání. Na přání vám může být k dispozici i hosteska, která se o vás bude starat jako v hotelu. Pro kapitána i hostesku je na lodi separátní kajuta, a tak nebudou nijak rušit vaše soukromí.


S katamaránem MY44 si užijete nezapomenutelnou plavbu po chorvatských ostrovech, koupat se budete v krásných zátokách s křišťálově průzračnou vodou, budete mít možnost prozkoumat malebné vesničky a ostrůvky… Zkrátka – zažijete dovolenou svých snů! Vychutnejte si svobodu a jedinečnost, kterou vám poskytne právě dovolená na lodi!


Rezervujte si svůj pobyt už nyní, dokud jsou ještě volné termíny. Loď bude k dispozici od jara 2018.

Ale dost vyprávění… Podívejte se raději na video, které nejlépe přiblíží, jak plavba na této luxusní jachtě vypadá!

 

BUDEME SE TĚŠIT NA PALUBĚ… REZERVOVAT MŮŽETE POUZE U NÁS!!!