Vánoční nákupy v pohodě a bez stresu? Zajeďte si do rakouského outletu Parndorf!

Leží mezi Vídní a Bratislavou a najdete v něm více než 160 obchodů s módou, šperky, obuví a doplňky věhlasných designérských značek. Všechny kousky jsou zlevněné o 30 až 70 procent – sem tam ale narazíte i na ještě větší cenové sešupy. A abyste se mohli soustředit opravdu jen na nakupování, připravili jsme pro vás na míru šitý autobusový zájezd!

V Designer Outlet Parndorf, jak se tento ráj nákupů oficiálně jmenuje, najdete obchody většiny módních řetězců i značky známé z českých nákupních center, a navrch i spoustu zástupců z řad luxusnějších módních domů – Armani, Burberry, Furla, Prada, Tod´s, Gucci, Bally nebo Karl Lagerfeld. Spodní prádlo La Perla nebo Calvin Klein, sportovní obchody Adidas, Bogner, Converse, Puma nebo The North Face, šperky od Pandory nebo Swarovskiho i kosmetické obchody Rituals nebo Body Shop.

V komplexu, který navíc není koncipovaný jako typický obchodní dům, ale jde o uměle vytvořené městečko v tradičním rakouském stylu s náměstními, podloubími a pasážemi, jsou samozřejmě i kavárny a restaurace, které se starají o občerstvení znavených nakupujících.

Obchodní centrum v Parndorfu připomíná tradiční rakouské městečko

Prosecco, pomoc stylistky i vánoční trhy!

Abyste si mohli předvánoční nákupy v klidu vychutnat a nemuseli řešit starosti související s cestou (a mohli si na místě dát i nějaký ten svařáček 🙂 ), připravili jsme pro vás autobusový zájezd. Jeho součástí bude welcome drink v podobě perlivého prosecca i malé občerstvení na palubě! Do Parndorfu s vámi také pojede stylistka, s níž můžete své nákupy konzultovat – ráda vám pomůže.

Některý z našich luxusně vybavených autobusů značky Setra vás vyzvedne v Praze, Jihlavě či Brně. V případě jednodenního zájezdu vyjíždíme v 7:00 z pražského autobusového nádraží Roztyly (stanoviště č. 7), v 8:15 stavíme v Jihlavě (benzínka OMV na 110 km D1), poslední zastávka je v 9:30 v Brně (autobusové nádraží u Grandhotelu). Do Parndorfu přijedeme v 11:00. Zpět do Česka vyrazíme v 18:00, v Praze budeme zhruba ve 22:00.

Pokud byste chtěli nákupy v Parndorfu spojit s prohlídkou legendárních vánočních trhů ve Vídni, máme pro vás i dvoudenní zájezd. Ten zahrnuje ubytování se snídaní v minimálně tříhvězdičkovém hotelu v blízkosti outletu. V neděli pak v 9:30 vyrazíme do Vídně, kam dojedeme zhruba o hodinu později. Ve městě bude mít každý individuální program a zpět vyrazíme v 18:00. V Praze budeme opět ve 22:00.

Jinými slovy – čeká na vás víkend, během kterého můžete v pohodě a bez stresů pořídit všechny vánoční dárky, které chce koupit. A samozřejmě nevylučujeme ani fakt, že něčím obdarujete i sami sebe! 🙂

Termíny a ceny

Cena zájezdu je 990 Kč v případě, že se rozhodnete zaplatit zálohu ve výši 50 procent ceny a zbytek doplatit 48 hodin před odjezdem. Pokud vám více vyhovuje zaplatit předem celou částku, vyjde vás cesta na 890 Kč. Cena zahrnuje dopravu autobusem na trase Praha – Parndorf – Praha, přepravu jednoho zavazadla a jedné palubní tašky a technický doprovod. V případě dvoudenní akce zahrnuje ještě ubytování v hotelu se snídaní.

Termíny:

1. prosince 2017 – zálohu 50 % zaplaťte ZDE, plnou cenu 890,- Kč zaplaťte ZDE

2. prosince 2017 – zálohu 50 % zaplaťte ZDE, plnou cenu 890,- Kč zaplaťte ZDE

8. prosince 2017 (dvoudenní akce) – zálohu 50 % zaplaťte ZDE, plnou cenu 2750,- Kč zaplaťte ZDE

15. prosince 2017 – zálohu 50 % zaplaťte ZDE, plnou cenu 890,- Kč zaplaťte ZDE

16. prosince 2017 – zálohu 50 % zaplaťte ZDE, plnou cenu 890,- Kč zaplaťte ZDE

22. prosince 2017 – zálohu 50 % zaplaťte ZDE, plnou cenu 890,- Kč zaplaťte ZDE

V ceně není zahrnuto cestovní a úrazové pojištění (bez pojištění storna), které si můžete přikoupit za 42,- Kč/den (cena zahrnuje léčebné výlohy v zahraničí bez limitu pojistného plnění, úrazové pojištění, pojištění zavazadel, odpovědnost a doplňkové asistenční služby).

Umbrella Holiday si vyhrazuje právo zrušit pořádání akce 5 dní před jejím začátkem, pokud se nepřihlásí minimální počet 30 účastníků. V případě zrušení zájezdu budou peníze vráceny v plné výši. Storno podmínky jsou: 29-15 dnů (včetně) – 50 % z ceny zájezdu, 14 dnů a méně (včetně) – 100 % z ceny zájezdu.

Tak co, vyrazíte s námi do nákupního ráje?

Foto: Shutterstock.com, Designer Outlet Parndorf