Vodní sporty, které můžete vyzkoušet nejen na lodi!

Byli jste letos už na lodi, nebo se teprve chystáte? Vybrali jsme pro vás nejlepší vodní sporty, které určitě musíte vyzkoušet, ať už jste na lodi, nebo na klasické dovolené.

Určitě to všichni znáte. Jste na klasické dovolené u moře v hotelu, nebo na jachtařské dovolené na lodi a chcete si zkrátit a zpříjemnit čas nějakým vodním sportem. Vybrali jsme pro vás skvělé způsoby, jak využít moře, loď, krásné počasí a možná i trochu adrenalinu.

1. Paddleboard

Jednoznačně největší hit letošního léta. A stačí vám k tomu prkno a pádlo. Díky paddleboardu zapojíte celé tělo, musíte vyvažovat rovnováhu, zapojovat svaly, ale přitom to není nic náročného a zvládne to opravdu každý. Můžete na něm vyrazit na řeku, divokou vodu i moře. Komu by se nelíbilo se ve stoje projíždět po moři, mít krásný výhled na celou krajinu okolo a ještě si u toho formovat postavu? Tento sport musíte určitě vyzkoušet!

2. Subwing

Subwing zavěsíte za loď, chytíte se ho a můžete sledovat podmořské krásy. Můžete se s ním potopit až na dno moře, nebo plout těsně pod hladinou. Budete si připadat jako delfín a zažijete úžasný let pod vodou. Můžete vyzkoušet vývrtky a obraty, nebo se jen nechat táhnout a relaxovat na povrchu moře. Ovládání subwingu je velice jednoduché, jednoduše sklápíte křídla a držíte se jich, zvládne to i úplný začátečník.

3. Wakeboard

Máte rádi snowboarding, ale nejste zrovna na horách? Vyzkoušejte wakeboarding! Jedná se o prkno, které vás táhne za lodí, a vy si tak užijete plno legrace a také adrenalinu! Pro začátek stačí, když se na prkně udržíte, párkrát možná spadnete do vody, ale postupně můžete přidat různé skoky a triky.

4. Jet Ski

Aneb vodní skútr. Půjčte si na loď vodní skůtr a zažijte divokou jízdu po moři. Prozkoumejte na něm okolí, kam se s lodí nedostanete, a užijte si pořádnou dávku adrenalinu. Jet na něm můžete třeba i ve dvou a klidně i rychlostí 70 km/hod. Je jen na vás, jestli to bude pohodová klidná jízda, a nebo rychlé závody jako z filmu.

Klasické plavání, potápění a šnorchlování všichni jistě znáte a umíte. Na moři je ale daleko více možností, jak čas strávený zde využít a mít nezapomenutelné zážitky. Pokud si u nás objednáváte loď a chcete nějaký z výše zmíněných sportů vyzkoušet, není problém! Stačí nám dát vědět a všechny tyto sporty mohou být na vaší příští dovolené na lodi k dispozici a vy zažijete plavbu plnou zábavy a adrenalinu, na kterou nikdy nezapomenete!